Dekorasyonda yeni trendler, farklı fikirler, gözde uygulamalar…
Sponsorlu Bağlantılar

Şık ve Modern Tarzda Ayakkabılık Modelleri Göz Kamaştırıyor

Evler içerisinde ayakkabılıkların önemi büyüktür. Evinizde dolap içerisinde ayakkabılığınız yoksa veya yeterli gelmiyorsa üzülmenize gerek yok. Birbirinden şık ve modern ayakkıbıklardan biri mutlaka size göre. Dekoratif görünümlerinin yanısıra mükemmel tasarımları ile evlerinizin şıklığına şıklık katacak. Ayakkabılık tercihlerinizde eğer ayakkabılığı koyacağınız bölümde dolabınız varsa kullandığınız dolabın rengine yakın bir renkte ayakkabılık tercih etmeniz kombine bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Yine piyasada bol miktarda ayakkabılık bulunmakta. Ancak alırken tercihinizi kaliteli malzemelerden üretilmiş ve demonte edilebilir ürünlerden yana kullanmanız,  ürününüzü uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilmenizi ve herhangi bir taşınma esnasında sökülerek kolayca taşımanızı sağlayacaktır. Ayakkabılık üretiminde laminat, lamine, sunta ve plastik gibi pek çok malzeme kullanılmaktadır. Kullanılan  malzeme ürünün kalitesini ve kullanılabilirliğini direkt olarak etkilemektedir. Ayrıca ürünlerde çekmece ve göz sayısının fazla olması da ürünün işlevselliğini artıracak önemli özelliklerindendir.

sponsorlu bağlantılar

Ürünü hazır olarak alabileceğiniz gibi çevrenizde mobilya üretimi yapan firmalara istediğiniz ölçüde ve tasarımlarda üretim yaptırmanız da mümkündür. Aynalı ayakkabılık modellerini tercih etmeniz ürünü pek çok amaç için kullanılabilir kılacaktır. Ürünün fiyat aralığı kullanılan malzeme ve işçilikle doğru orantılı olarak  80-600 TL arasında değişebilmektedir. Tabi ki üst sınır taleplerinize göre değişkenlik gösterebilir. Size fikir verebilecek ürün görsellerini sayfamızdan inceleyebilir ürünler hakkındaki yorumlarınızı ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

[nggallery id=109]

sponsorlu bağlantılar
Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
  • ayakkabılık modelleri
  • ayakkabılık
  • ayakkabılık modelleri ve fiyatları

3 Responses to Şık ve Modern Tarzda Ayakkabılık Modelleri Göz Kamaştırıyor

  • merhaba. ayakkabılık modellerin fiyatlarını nasıl öğrenebilirim. bir de İstanbul’da yeriniz var mı?

  • merhaba yukarıda fotoğrafları olan ayakkabılıkların fiyatlarını öğrenebilir miyim? Bir de istanbul’da her semte nakliyeniz var mı?

    • Sitemiz satış yapma amaçlı değildir. En gözde mobilyalara ait görselleri takipçilerimizle paylaşmaktayız. Ürünleri evmanya.com vs.gibi internet üzerinden satış yapan firmalardan temin edebilirsiniz. Teşekkür ederiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.