2014 Rattan Bahçe Masaları ve Rattan Bahçe Sandalyeleri

Rattan mobilya denildiğinde akla ilk gelen şey şüphesiz bahçe keyfidir. Bahçe dışında rattan mobilyaların en fazla tercih edilen kullanım alanları ise balkonlar. Özellikleri, dayanıklılığı ve farklı yapısı ile rattan mobilyalar yıllardır kullanılagelmekte. Her yıl yeni modelleri piyasaya çıkarılan rattan mobilyalar uzun süreli kullanım sağlamakta. Açık hava kullanımına oldukça yatkın olan rattan mobilyalar, minder ile kullanıldıklarında ise konforlu bir oturuş sunmakta. Sudan ve güneşten kolay kolay etkilenmeyen rattan mobilyaların tercih sebeplerinin başında bu etkenler sayılabilir.

2014 yılının en yeni rattan sandalye ve rattan masa tasarımları ise yine göz alıcı. Dayanıklılığının yanısıra kusursuz ve modern tasarımlar rattan mobilyaları her alanda görmemizi sağlamakta. Rattan mobilyaların hemen her rengini bulmak mümkün. Özellikle şık ve düzenli bahçeleri tamamlamak için kullanılan beyaz renkli rattan masa ve sandalyeler, bahçelerin ışıltısını artırırken size ve misafirlerinize de muhteşem bir görsel şölen sunmayı vadediyor.  Yazımız içeriğinde 2014 yılının en gözde rattan mobilya tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Rattan mobilyaları internet üzerinden de rahatlıkla ucuz fiyatlara bulabilirsiniz.

2014 Şık ve Modern Rattan Bahçe Takımları İstikbalde

Beklenen sıcak yaz günlerinin yaklaştığı şu günlerde bahçelerde yavaş yavaş canlanmaya başladı. Bahçelerdeki düzenleme işleri de hız kazanıyor. İş stresinden uzaklaşmak, kafa dinlemek, hoş vakit geçirmek, çocukların koşup oynaması ve daha pek çok farklı amaç için kullanılan bahçelerin olmazsa olmazı bahçe mobilyaları. Bahçeler için en uygun mobilya türleri ise sıcak ve soğuktan, yağmurdan, güneşten kolay kolay etkilenmeyen ve uzun yıllar kullanılabilen rattan malzemeden imal edilen ürünler. İstikbal markasının da rattan mobilya olarak adlandırılan pek çok ürünü mevcut. 2014 yılı İstikbal bahçe mobilyaları arasında yer alan solar mini takımı da bunlardan biri.

İstikbal Solar Mini bahçe mobilyasını takım halinde alabileceğiniz gibi istediğiniz parçalardan istediğiniz adette satın alabilirsiniz. Şık, modern ve konforlu bir bahçe için seçim yapacak olursanız İstikbal mağazalarına uğramadan seçim yapmayın. Uzun süreli kullanım, keyifli kullanım için alacağınız bahçe mobilyasını çok iyi seçmelisiniz. Kolay gelsin…

2014 Bellona Modern Bahçe Mobilyası

Havaların ısınmaya başladığı şu günlerde ısınan hava sıcak yaz günlerinin habercisi. Yaz günlerinde bahçeli evlerin en vazgeçilmezi bahçe mobilyaları. Açık havada yapılacak bir kahvaltı, içilecek bir ikindi çayı gibisi yoktur elbette. Bu keyifli anları tamamlamak için ihtiyacınız olan tek şey, şık ve modern bir o kadar da konforlu bahçe mobilyaları. Bahçe mobilyalarında seçim yaparken ürünlerin dayanıklılığı, ergonomisi ve kuşkusuz tasarımı oldukça önemli unsurlar. Bellona bu unsurların hepsini clara mini bahçe takımında bir araya getirmiş. Clara mini de kullanılan beyaz renk açık havanın etkisini artırmakta. Lüks ve konforlu minderler ise rahatlık için düşünülmüş.

Kısacası şık ve modern bahçe takımı arayanlar için yerinde bir seçim olabilecek kalite ve nitelikte olan Bellona clara mini bahçe takımı oldukça gösterişli ve konforlu. Açık hava keyfinizin yarım kalmasını istemiyorsanız eksikliğinizi bellona clara mini bahçe takımı ile tamamlayabilirsiniz. Bellona bahçe mobilyasına ilişkin görselleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Bahçe ve Terasların Yeni Gözdesi Mini Takımlar

Yaz mevsiminin en rahatlatıcı ve dinlendirici mekanları kuşkusuz teraslar ve bahçelerdir. Günün yorgunluğunu atmak veyahut tatilini dinlenerek geçirmek isteyenlerin en gözde mekanlarıdır. Bu mekanlarda kullanılacak mobilyalar ve eşyalar gerek görsel gerek konfor açısından kaliteli olmalıdır. Bu sayede bu mekanlarda geçirilecek zamanlar amacına daha çok hizmet edecektir. Bahçe ve teras mobilyası konusunda güzel ürünler ortaya koymayı başaran İstikbal, mini takımları ile de öne çıkmayı başarıyor. Mini takımlar arasında Aqua mini takım modeli ise beyazın zarafetini ve modern çağın çizgilerini üzerinde taşıyan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Modern ve konforu bir arada yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan niteliğindeki aqua mini bahçe ve teras mobilyası  uygun fiyatı ile de sizi kendisine hayran bırakacak.

Siz de bu yaz için bahçenize ve terasınıza mobilya almayı planlıyorsanız istikbale uğramadan karar vermeyin. İstikbal aqua mini takım modeline ilişkin görselleri sayfamızdan inceleyebilir ürün hakkındaki yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yaz Günlerinin Eğlencesi En Yeni Salıncak Modeli

Yaz günlerine yavaş yavaş yaklaştığımız şu günlerde balkonlarda ve bahçelerde de yaza hazırlıklar hız kazanmış durumda. Her balkonda ve her bahçede salıncak görmek kaçınılmaz. Özellikle sıcak yaz günlerinde gölge altında bulunan salıncaklar hem çocukların hem de dinlenmek isteyen büyüklerin en büyük eğlence kaynağı konumunda. Özenle seçilmiş bir salıncak hem eğlenmenize hem de konforlu bir şekilde dinlenmenize yardımcı olacaktır.

Pek çok markanın çeşitli salıncak modellerini piyasada bulmak mümkün. Fiyat konusunda da epey dalgalanmalı bir seyir mevcut. Ancak unutulmaması gereken en önemli husus alınacak salıncağın kalitesidir. Kaliteli bir salıncak rahat ve konforlu bir kullanımın yanısıra uzun süreli bir kullanımı da beraberinde getirecektir. Bu bağlamda kalite ve konfor konusunda kendisini ıspatlamış bir marka olan Bellona markasının Sella tekli asma salıncak modeli oldukça göz dolduruyor. Salıncak hem balkonlarınızda, hem de bahçe ve teraslarınızda kullanılabilecek niteliğe sahip. Kaliteli işçilik ve muhteşem tasarım birleştiğinde ortaya alınası bir ürün  çıkmış. Ürünün şu anki fiyatı 719,40 TL (lütfen güncel fiyatı bellonanın sitesinden kontrol ediniz). Fiyat ve maliyet birlikte değerlendirilebilir tercih edilebilir bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Ürün görsellerini sayfamızdan izleyebilir yorum ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
  • balkon salıncak fiyatları
  • teras salıncak fiyatları