2013-2014 Muhteşem Banyo Tasarım Fikirleri

Eve taşınmadan önce ilk yapılacak işlerden birisi de tamirat ve tadilat işleridir. Özellikle sağlık açısından oldukça önemli bölümlerden olan banyoların tasarımları hem görsellik hem de işlevsellik açısından dikkat edilmesi gereken yaşam alanlarıdır. Dünya çapında lüks sayılabilecek örnek banyo tasarımlarından esinlenmek fayda sağlayabilir. Bütçenize ve zevkinize göre size maksimum kullanım rahatlığı sağlayan aynı zamanda da banyo eşyalarınızı koyabileceğiniz niteliklere sahip olan pek çok banyo tasarımı mevcut. Banyolarda düzen ve depolama seçeneklerinin yerinde seçilmesi ilerleyen zamanda sizi oldukça rahat ettirecektir. Kiremit renklerinde stil banyolar bu grupta geniş bir yer kaplamakta.

Ayrıca yakın dönemin en gözde ürünleri olan mozaik çinilerde banyolarda oldukça sık kullanılmakta. Taş yahut granit de iyi bir duş mekanı hazırlamak için alternatif seçeneklerden birisi olabilir. Donuk alanları canlandırmak için canlı renk seçimi de yapılabilir. Bu konuda size fikir vermesi amacıyla 2013 2014 yılının en gözde banyo tasarım fikirlerinden derlediğimiz görselleri sayfamızdan inceleyebilir yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Bazı tasarımların size “bu kadar da olur mu” dedirtmesinin de mümkün olduğunu şimdiden belirtelim.

Bahçe Pufları ile Bahçenizin Tadını Çıkarın

Yazın en büyük eğlenceleri arasında sayılan bahçelerde zaman geçirmek pek çok kişi için vazgeçilmez bir durum. Bahçelerde geçirilecek vakitlerinizi daha rahat ve eğlenceli bir hale getirmenin bir çok yolu mevcut. Bunlardan bir tanesi de oturmak için yumuşacık, ergonomik ve oldukça rahat olan puf koltukları kullanmak. Puf koltukları rahatlıklarının yanısıra kullanışlı olmaları ve görünüş itibariyle eğlenceli olmaları nedeniyle tercih sebebi olmakta. Ucuz puf koltuk modelleri piyasada oldukça fazla olmasına rağmen haliyle fiyat/kalite oranı nedeniyle istenilen sonucu vermeme ihtimali de bulunmakta.

Bu yönde yazın bahçelerde ve balkonlarda kullanılmak üzere İstikbal markası tarafından tasarlanan ve sunulan fanchair garden puf koltuk modelleri oldukça şık ve rahat bir kullanım sunuyor. Bahçelerin ve balkonların tadı bu yaz istikbalin tekli puf koltukları ile çıkacak gibi görünüyor. İstikbal markasının kaliteli ve modern, rahat puf koltuk modellerine ilişkin görselleri sayfamızdan izleyebilir yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
 • balkon pufları

Cam Balkon Kapatma Sistemi Tasarımları

Özellikle balkonlarda sık sık karşılaştığımız kapatma sistemleri oldukça yaygınlaşmış durumda. Ayrıca kafeteryalar gibi hizmet sunan firmalar da kullanım kolaylığı ve müşteri memnuniyeti nedeniyle cam ile kapatma sistemlerini yaygın şekilde kullanır durumda. Balkonların camla kapatılması sayesinde ise özellikle apartman dairelerinde kullanım alanı artırılmaktadır. Bunun yanısıra kış mevsiminde balkon keyfinden vazgeçemeyenler için de sistem oldukça kullanışlı ve ilgi çekicidir. Cam Balkon kapatma sistemleri balkonunuzun şekli ne olursa olsun piyasada yaygın şekilde bulunan firmalar tarafından çok kısa bir sürede uygulanmaktadır. Sistem fiyatının uygun olması ile de oldukça cazip bir seçenek.

[nggallery id=66]

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
 • balkon kapatma
 • balkon kapama
 • balkon kapatma sistemleri
 • image
 • balkon kapama sistemleri

Şık Bahçe ve Balkon Salıncak Modelleri

Yaz mevsiminin sonlarını yaşadığımız şu günlerde güneş hala sıcak yüzünü göstermeye devam ediyor. Siz de bu sıcak günleri bahçenizde farklı bir şekilde değerlendirirken bahçenize ve havuzunuza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bunun yanında yaşayacağınız rahat ve konforu da unutmamanız gerek. İstikbal markasının sizin için bahçe,balkon ve havuz başında kullanabileceğiniz hawai salıncak modeli oldukça modern ve konforlu. Bu rahatlığa alışınca her yerde yanınızda olmasını isteyeceksiniz. Ürünün satış fiyatı resmi internet sitesinde üzerinden 611,00 TL

[nggallery id=63]

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
 • balkon salıncakları
 • balkon salıncak modelleri

Yükselen Banyo Aynası Trendleri

Bütün görevlerini eksiksiz yerine getirebilmeleri için, banyoların yeterli donanıma sahip olmaları gerekir. En önemli banyo aksesuarları şüphesiz aynadır. Banyo aynaları birçok özellik yüklenirler. Bu nedenle aynaların özenle seçilmiş olmaları ve doğru yerlere kurulmaları önem arzetmektedir.  Bunun aksine insanlar genellikle dekor amaçlı olarak sıradan aynaları salonlarına koymakta banyolardaki ayna gereksinimlerine pek önem vermemektedir. Banyolara koyulacak aynaların kalitesi çok yüksek olmalıdır. Bunun nedeni kozmetik işlemler ve diğer hijyenik işlemlerde aynanın esas olarak kullanılacak olmasıdır. Son olarak, banyoda aynaların en önemli unsurlardan biri olduğunu aklınızdan kesinlikle çıkarmayın.

[nggallery id=45]

 

 

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
 • banyo aynası
 • banyo aynaları
 • banyo tuvalet modelleri
 • deko rehber