En Yeni ve Farklı Zebra Perde Modelleri

Perdeler, evlerde modern görünüşü yakalamanızı sağlayan en önemli unsurlardan birisidir. Yanlış perde tercihleri, evinizin tüm havasını bozabilir. Özellikle son yılların en gözde perde ürünleri arasındaki yerini pekiştiren zebra perdeler, farklı modelleri ile şıklığı evinize getiriyor. Tablo görünümlü zebra perde modellerinden tutun da, değişik baskılı zebra perde modellerine varıncaya kadar ürün yelpazesi gittikçe genişliyor. Kullanım kolaylığı ile de pek çok kişinin birinci tercihi olan zebra perdeler, 2014 yılı yeni tasarımlar ile de göz doldurmaya devam ediyor.

Evinizin perdelerini yenilemeyi düşünüyorsanız 2014 yılının en yeni ve en şık zebra perde tasarımlarını mutlaka incelemelisiniz. Hemen her odaya uygun bir tasarımın yer aldığı zebra perdelerle şıklığı ve modernliği evinize yansıtmak artık çok kolay. Uygun fiyatları ile de dikkatleri üzerine çeken zebra perdeler, kullanım kolaylığı ile de size kendisini sevdirecek. 2014 yılı en beğenilen zebra perdeleri arasından sizler için derlediklerimizi yazımız içerisinde inceleyebilirsiniz. İnternet üzerinden zebra perde siparişi vererek alışverişinizi daha ucuza getirebileceğinizi unutmayınız. Kolay gelsin….

2013 Yılının Şanslı Bebeklerine Çilek Ocean Bebek Odası

Bebekler aileler tarafından hayatta en çok değer verilen ve sevilen varlıklardır. Onlar olmadan pek çok aile için hayatın anlamı yoktur. Bu nedenle bebekler için her şeyin en iyisi istenir. Bu yönde birbirinden başarılı ürünler ortaya koyan Çilek Mobilya ailelere en iyiyi seçmek konusunda pek çok alternatif sunmakta. 2013 yılının en sevilen bebek odalarından olan Ocean bebek odası takımı kalitesi ve modern duruşuyla göz doldurmakta. Mavi rengin dinginliğini bebeklerine yansıtmak isteyenler tarafından kaçırılmayacak bir seçenek olan modern bebek odası mobilya takımı uygun fiyatıyla da dikkatleri üzerine çekmekte. Özellikle erkek bebekler için özenle hazırlanan tasarımda kullanılan okyanus mavisi göz alıcı. Üründe kullanılan okyanus temasına uygun ilginç detaylar da hem sizin hem de bebeğinizin ilgisini çekecek. Bebeğiniz için en iyisini istiyorsanız mutlaka çilek mobilyanın ocean bebek odası takımını incelemelisiniz.

Çilek mobilyanın ocean mavi bebek odası mobilya takımına ilişkin görselleri sayfamızdan inceleyebilir ürün hakkında yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Rengarenk Bebek Koltukları ile Bebeğiniz Eğlenceye Doyacak

Bebekler ruhsal yapıları gereğince yürümeye yeni başladıklarında hiç durmazlar. Otur demekten dur sus demekten anlamazlar. Bu durumda anne babalara düşen sabrın yanında onun ilgisini çekecek oyunlara ve materyallere daha fazla yer vermek olacaktır. Bu kategoride en çok tercih edilen eşyaların başında kuşkusuz bebek koltukları gelmekte. Çocuk odalarında kullanılacak olan eğlenceli bebek koltukları hem küçüklerin ilgisini çekecek, hem de onların çocuk odasında daha fazla vakit geçirmesini sağlayacaktır.

İstikbal markasının bu yönde üretimini yaptığı smiley bebek koltukları oldukça eğlenceli ve rengarenk. Birbirinden farklı renklere sahip olan koltuklar küçükler için en büyük eğlence kaynağı olabilir. Yumuşak tasarlanmış yapısı ile bebeğinizi azami seviyede korurken onun hayal dünyasına da dokunabilecek nitelikte bir ürün. Bebek koltukları konusunda oldukça iyi ürünler ortaya koyan istikbal markasının smiley bebek koltuğu modeli de oldukça ucuz ve kaliteli. Ürüne ilişkin görselleri sayfamızdan inceleyebilir, yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Çocuk Odaları İçin Şık ve Eğlenceli Duvar Kağıtları

Çocuk odalarının içerisinde yaşayacak küçüklere göre dizayn edilmesi oldukça önemli. Onların hayal dünyalarının gelişmesinde ve odalarında geçirecekleri vakitlerin en eğlenceli vakitler olmasında oda tasarımları büyük rol oynamakta. Odalarda dizaynı tamamlayan en büyük unsurlar arasında duvar kağıtları başrol oynamakta. Bir bakıma duvar kağıtları modern ve şık dekorasyonun yapı taşları konumundadır.

Özellikle çocuk odalarında kullanılacak renkli ve çizgi kahramanların ağırlıkta olduğu resimli duvar kağıtları odalara farklı bir hava katmakta oldukça etkili. Sizler için sizlere ilham verecek duvar kağıdı örneklerini sayfamızdan izleyebilir yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Cıvıl Cıvıl Duvar Süsleri İle Çocuk Odaları Şenleniyor

Çocuk odaları küçüklerin yaşam alanları olması nedeniyle tamamen onlara hitap etmelidir. O yaştaki bir çocuğun hayal gücüne hitap edebilen odalar çocukların gelişimleri açısından oldukça önemlidir. Bunu sağlamanın pek çok yolu bulunmakta. Bu yollardan birisi de çocuk odalarının duvarlarına yapıştırılacak birbirinden şirin duvar yapıştırmalarıdır. Bu stickerlar çocuk ve bebek odalarına canlılık katacak, onların odalarını daha çok benimsemelerine katkıda bulunacaktır. En büyük katkıyı ise çocukların hayal dünyasına sağlayacaktır.  Duvar süsleri sayesinde çocuk veya bebeklerinizin  odalarında farklı bir hava esecek, çocuklarınız odalarını daha çok sevecek. Duvar sticker ürünleri, uygulamalarında profesyonellik istemeyen, kendinden yapışkanlı uygulaması kolay ürünlerdir. Kolayca yapıştırılır, odalara farklı bir hava katarken duvarlarda dekoratif bir duruş sergiler. Bu tip ürünler mobilyalar üzerinde de kullanılabilmektedir. Ürün fiyatı lisans durumuna ve büyüklüklerine göre değişiklik göstermekle birlikte taban fiyat olarak 5,00 TL gibi cüzi miktarlardan başlamaktadır. Duvar stickerlarına ilişkin görsel örnekleri sayfamızdan izleyebilir yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

[nggallery id=134]

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
  • yapıştırmalı duvar süsleri
  • mobilya yapıştırmaları
  • mobilya çıkartmaları