2014 Geometrik Duvar Stickerları ile Evler Bir Başka Güzel

Duvar stickerları, evlerde modern görünümü elde etmek için tamamlayıcı birer unsurdur. Özellikle yerinde kullanılacak geometrik şekilli stickerlar, evlere başka bir hava katmakta. 2014 yılının en çok beğenilen ve en çok tercih edilen sticker modelleri geometrik şekilli duvar stickerlarıdır. Geometrik stickerlar arasında birbirinden ilginç ve özel sticker modelleri mevcut. Salonlarda, oturma odalarında ve hollerde kullanılan geometrik stickerlar evinize başka bir görünüm katacaktır. Farklı renklerden oluşan geometrik duvar stickerları ise mobilyalar ile uyumlu seçildiğinde elde edilecek sonuç sizleri şaşırtabilir.

Bu yazımızda 2014 yılının en beğenilen ve en seçkin geometrik duvar stickerlarından derlediğimiz görselleri sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde evlerinizde farklı bir hava, yeni bir dokunuş, küçük detaylarla büyük değişimler yakalamak istiyorsanız geometrik duvar stickerlarını mutlaka denemelisiniz. Elde edeceğiniz sonuçtan mutlaka memnun kalacaksınız. Bırakın misafirleriniz evinize hayran kalsın.

 

3 Boyutlu Duvar Kağıtları İle Evinize Farklı Bir Hava Katın

Duvar kağıtları eskiden beri kullanılan ve hala da kullanılmaya devam eden en büyük dekorasyon ürünleridir. Boyama ile uğraşmak istemeyen, uzun süreli ve kaliteli bir kullanım isteyen tercihini duvar kağıdından yana kullanmakta. Duvar kağıdının kaplaması zor olmasına zordur ancak usta bir kişi tarafından yapıldığında kısa sürede tamamlanır ve ürünün kalitesine göre uzun süre kullanılabilir. Fiyat olarak hemen hemen boya için harcanacak masrafa eş değerde bir masrafı olmaktadır. Ucuz duvar kağıtları piyasada oldukça fazla miktarda bulunmakta. Ancak ürünün kullanılabilirliği, görsel açıdan kalitesi ve ürünün kendi kalitesi fiyatıyla paralellik göstermekte. Ancak bu elbette pahalı ürün kaliteli olacak anlamına gelmemekte. Pekala ucuz fiyatlı duvar kağıtları da piyasada bulunabilir. İçinde bulunduğumuz çağda, üç boyut çok sık duyduğumuz bir kavram. 3 boyut duvarlara yansımaya çoktan başladı bile. Özellikle 3 boyutlu tuğla kaplamalı duvar kağıtları, 3 boyutlu taş kaplamalı duvar kağıtları ve şehir görünümlü duvar kağıtları oldukça revaçta. Ayrıca kabartmalı duvar kağıtları da tercih edilmekte. Ancak ürün yelpazesi oldukça geniş olduğundan tarzınıza ve zevkinize uygun olan duvar kağıdını seçmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Ürünü seçtikten sonraki aşamada kaliteli bir ustanın duvar kağıdını uygulaması, ürünün kendisini göstermesi açısından ve uzun süreli kullanımı açısından oldukça önem arzetmekte. 3 boyutlu duvar kağıdı fiyatı oldukça farklılık gösterebilir. Fiyatlar 10 m2’si alt taban 90 TL’den başlamakta olup üst sınır tamamen bütçenize kalmış durumda. Sayfamızdan size örnek teşkil etmesi açısından yayınladığımız ürün görsellerini izleyebilir yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
  • yhs-fh_lsonsw
  • 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri
  • üç boyutlu duvar kağıtları fiyatları
  • 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri ve fiyatları
  • 3 boyutlu duvar kad modelleri ve fiyatlar

Şık ve Kaliteli Duvar Kağıtları

Yaşam alanlarını güzel ve şık gösteren başlıca unsur duvar dekorasyonlarıdır. Duvar dekorasyonlarında kullanılan genel ve en yaygın yöntem boyalardır. Ancak bu yöntemde kullanılan boyalar kısa bir zaman sonra renklerini kaybedebilirler. Bu alanları tekrar boyamak ise çok masraflı ve zahmetli bir süreçtir. Sizi bu zahmetten kurtaracak yöntemler de yok değildir. Bunlardan birisi duvar kağıtlarıdır. Eskiden beri kullanılagelmekte olan zamanın çağdaş ve modern dokunuşları ile değişiklik kazanmış birbirinden şık duvar kağıtları ile siz de yaşam alanlarınızı köklü bir şekilde değiştirebilir uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı ve modern seçenekler arasından tercih yapmak ise size kalmış.

[imagebrowser id=29]

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
  • duvar yapıştırmaları

Şık Duvar Stickerları

Stickerlar evleriniz veya eşyalarınız için sihirli birer dokunuş gibidirler. Evinizin duvarlarını veya teknolojik cihazlarınızı rengarenk sticker’larla süsleyip yeni bir tarzın öncüsü olabilir, evinizde farklı bir hava yakalamakla birlikte tercihlerinizle de dostlarınızı şaşırtıp kendinize hayran bırakabilirsiniz. DogoSkinz’in sizler için tasarladığı sticker’larla farklı ve renkli kişiliğinizi yansıtmak size kalıyor…

DAHA FAZLASI VE SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

[imagebrowser id=13]

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
  • DUŞAKABİN stickerları