En Farklı Dekoratif 3 Boyutlu Lamba Modelleri

İnsanı hayretler içerisinde bırakan dekoratif ürünlere her gün bir yenisi ekleniyor. Son günlerin en çok rağbet gören dekoratif ürünleri arasındaki yükselişini hızla sürdüren üç boyutlu dekoratif  lamba modelleri ise farklı hediyeler arayanlar için en iyi seçenek. Farklı dekoratif ürünlerden hoşlananlar için de bir çıkış noktası olan dekoratif üç boyutlu lambaların farklı figürleri sayesinde seçim alanı daha da genişletilmiş. Düşük enerji sarfiyatı ve güvenli kullanımı ile de bizden tam not alan üç boyutlu lambalar son günlerin en gözde dekoratif ürünleri arasında.

Özellikle internet üzerinden yapılan satışlar ile ucuz sayılabilecek fiyatlara bu dekoratif lambalara sahip olabilirsiniz. Ürünün farklı görünümü ile siz de farkınızı ortaya koymak istiyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz. evmanya.com üzerinden anında satın alabileceğiniz dekoratif 3 boyutlu lambalar ile küçük dokunuşlarla büyük farklılıklara imza atmaya hazır mısınız? Ürünlere ilişkin görselleri buyurun birlikte inceleyelim.

2014 Dekoratif Sehpa ve Duvar Ünitesi Süsleri

Gün geçmiyor ki insanları şaşırtmayı başaran dekoratif ürünlerle karşılaşmayalım. Teknolojinin gelişmesi ve baş döndürücü bir hal alması,  evlerde kullanılan tüm eşyalara da sirayet etmiş durumda. Değişik malzemelerden imal edilmiş pek çok dekoratif ürün raflardaki yerini almış durumda. En yeni 2014 yılı dekoratif ürün tasarımları da yine oldukça ilgi çekici. Ürünler arasında yuvarlak temalı ürünler, farklı desenler, soyut çalışmalar ve çiçek temalı ürünler ön planda. Evinizi farklı bir havaya bürümek istiyorsanız, kullanacağınız küçük dekoratif objeler size istediğinizden fazlasını verebilir.

Evlerinizde kullanacağınız dekoratif ürünler, evinizin görünümünü modernleştirmekte yardımcı olur. Fiyatlarının ucuz olması ise ayrı bir avantaj sağlamakta. Modernliğin yansıması sayılan dekoratif eşyaların üzerlerine düşeni fazlasıyla yaptığını gördüğünüzde şaşırabilirsiniz. Eminiz ki evinize gelen misafirinizin televizyon ünitenizin üzerindeki dekoratif objeyi inceleyerek hayranlığını göstermesi, ve size bu konuda sorular sorması oldukça hoşunuza gidecek. Ayrıca bu ürünleri artık internet üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Daha fazlası için evmanya.com’u takip edebilirsiniz.

Evde Duvar Saatinizi Kendiniz Yapın Tarzınızı Yansıtın

Klasik duvar saatlerinden ve her yerde görmeye alıştığınız duvar saatlerinden sıkıldıysanız ve duvar saatinin kendinize özel, sadece sizin evinizde bulunmasını istiyorsanız kollarınızı sıvamalısınız. Evde duvar saati yapmak sandığınız kadar zor biş olmamakla birlikte oldukça zevkli bir iştir. Etrafınızda görmekte olduğunuz her türlü materyali duvar saati yapımı için kullanabilirsiniz. Hatta eski klasik duvar saatinizin mekanizmasını kullanarak hayalinizdeki saati oluşturabilirsiniz. Duvar saati tasarımında sınır sizin hayal gücünüze kalmış. Mumdan duvar saati, resimden duvar saati, kendi fotoğrafınızdan duvar saati, değişik objelerden duvar saati, ağaçtan duvar saati ve hatta plaktan bile duvar saati tasarımı yapılabilir. Bu konuda kendinize özel, evizine özel tasarımlar için size örnek olabilecek duvar saati örneklerini sayfamızdan izleyebilir yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

Odaların Yeni ve Modern Objeleri Digital Fotoğraf Çerçeveleri

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, elektronik ürünler hayatımızın her alanına girmiş durumda. Bu durumdan bazen yakınsak da aslında genel olarak teknolojiden memnun olmakla birlikte her an iç içe yaşamayı seviyoruz. Eskiden her oda başında bir fotoğraf çerçevesine kesinlikle rastlanırdı. Çok geçmeden fotoğraflar da teknolojiye ayak uydurarak dijital ekran içerisine girdi. İçimizde elbette klasik çerçevelerden hoşlananlar çıkacaktır. Ancak dijital ekran içerisinde sürekli dönen dijital fotoğraflar oda içerisinde farklı bir hava estirmekte, şık bir dekoratif görüntü oluşturmakta. Piyasada pek çok farklı marka tarafından sunulan farklı dijital fotoğraf çerçevelerine rastlamak mümkün. Ucuz dijital fotoğraf çerçeveleri elbette iş görür. Ancak uzun vadede kaliteli kullanım, uzun süreli kullanım, kaliteli resim gösterimi gibi ayrıntıların göz ardı edilmemesi kullanıcının yararına olacaktır. Bu güne kadar dijital fotoğraf çerçevesi ile tanışmadı iseniz mutlaka tanışmalısınız. Odalarınızda farklı bir tarz, modern bir görüntü elde etmek için oldukça etkili bir yöntem. Dijital fotoğraf çerçevelerinin fiyatına gelince 85 ile 400 TL arasında bir fiyat aralığı ile karşı karşıya kalmaktayız. Ucuz ürünler elbetteki iş görecektir ancak sadece fotoğraf göstermesin farklı işlevleri de beraberinde getirsin istiyorsanız ürün bedeli yukarıya doğru bir eğilim göstermekte. Tabiki ekran boyutu ve çözünürlüğü de göz ardı edilmemesi gereken önemli faktörler arasında. Sayfamızdan konuya ilişkin görselleri izleyebilir yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

dijital-fotograf-cercevesi-modelleri-(4)

dijital-fotograf-cercevesi-modelleri-(6)

dijital-fotograf-cercevesi-modelleri-(5)

dijital-fotograf-cercevesi-modelleri-(1)

dijital-fotograf-cercevesi-modelleri-(2)

dijital-fotograf-cercevesi-modelleri-(3)

Bereket Narı İle Odalar Renkleniyor Biblolar Yenileniyor

Bereket narını bilmeyen yok. Dekoratif objelerin başında gelmekte.Kırmızı rengi ile oldukça dikkat çekici olan bereket narı, dekoratif görüntüsü ile de odalara ayrı bir hava katmakta. Özellikle siyah ve beyaz üzerinde göz alıcı bir görünüm ortaya koymakta. Ayrıca 15-20 TL arasında olan fiyatı ile de her keseye uygun dekoratif bir ürün olarak karşımıza çıkmakta. Ürünü hepsiburada.com gibi internet üzerinden satış yapan firmalar üzerinden kolaylıkla edinebilirsiniz. Ürün görsellerini sayfamızdan izleyebilir yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

bereket-nari-biblosu-(1)

bereket-nari-biblosu-(2)

bereket-nari-biblosu-(3)

bereket-nari-biblosu-(4)

bereket-nari-biblosu-(5)

bereket-nari-biblosu-(6)

bereket-nari-biblosu-(7)