2015 Yılının En Modern Baharatlık Modelleri

Mutfaklarda günlük kullanım için tasarlanan ürünlerdeki şık görünümün ışığı, kuşkusuz mutfaklara da yansır. Hal böyle olunca, mutfaklar için yapılacak ürün seçimleri de görsellik açısından oldukça önemli. Bu bağlamda piyasada her türlü tasarıma rastlamak mümkün. Bu ürünler arasından derlediğimiz 2015 yılının en gözde, şık ve modern baharatlık modelleri sizlere ilham verebilir, seçim yapmanızı kolaylaştırabilir.

Baharatlık modelleri arasında yer alan seramik ürünlerin kullanımında dikkatli olmak gerekmekte. Mutfakta yaşanan telaş arasında küçük bir dalgınlık, takımınızın kırılmasına sebep olabilir. Ancak en güzel modellerin de seramik modeller olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Daha kaliteli ve metal malzemelerden üretilen baharatlık modelleri de mutfak konseptinize uyuyor ise tercihleriniz arasında yer alabilir. İşte sizler için derlediğimiz en güzel ve en özel baharatlık modelleri.

İlham Verici ve Etkileyici 2013-2014 En Gözde Mutfak Tasarımı Örnekleri

Mutfağınızı yeni baştan tasarlamayı düşünüyorsunuz. Kendi mutfağımı kendim tasarlayayım istiyorsunuz. Tasarımım hem şık, hem de fonksiyonel olsun istiyorsunuz. Evet çok şey istemiyorsunuz elbette. Ancak bu tarz tasarımlarda deneme yanılma yöntemi ile bulmak yerine isteklerinizi daha iyi belirlemek ve sizi hedefe ulaştıracak benzer tasarımlardan ilham almak faydalı olabilir. Dünya çapında pek çok insanın beğeni ile takip ettiği 2013-2014 yılının en gözde ve en özel mutfak tasarımlarını sizler için derledik. Tasarımlarda kullanılan yaratıcı ve modern çizgiler gerçekten büyüleyici. Adeta sanatın dans ettirildiği tasarımlarda kendinizi farklı bir dünyanın içindeymişsiniz gibi hissedebilirsiniz.

Tasarımlarda öncelikle kendi kullanımınıza uygun işlevsellikte seçimler yapmanız önemli. Göz estetiğini bozmayan ve kullanışlı bir şekilde dizayn edilecek mutfaklar, kullanım kolaylığının yanında kaliteli zaman geçirmenin de kapılarını aralayacaktır. Siz de yazımızda örnekleri sunulan gözde mutfak tasarımlarından ilham alarak kendi mutfağınızı sil baştan dizayn edebilirsiniz. Kolay gelsin…

Şık ve Modern Mutfak Masa Sandalye Takımı Bellonada

Günümüz mutfaklarında modern yaşamın izlerini taşıyan ürünlere sıklıkla rastlamaktayız. Ancak bu tarz farklı ürün seçimlerinde özellikle söz konusu mutfaklar olduğunda bayanların seçiciliği ve hassasiyeti nedeniyle ürün seçimleri çok da kolay olmamakta. Gerek farklı ürün seçmek gerekse şık ve fonksiyonel ürünler bulabilmek işleri zora sokabilmekte. İşte bu noktada devreye bu yönde çözümler üreten markalar imdada yetişmekte. Kaliteli, farklı ve fonksiyonel ürünler ortaya koyan bellona markası da elisa mutfak masa sandalye takımıyla mutfaklara şıklık ve görsellik katıyor. Elisa masa sandalye takımı cam olma özelliğine sahip. Aynı zamanda açılarak daha geniş bir masa imkanı tanıyan fonksiyonelliği sayesinde daha kalabalık sofralara yer açıyor. Ürünün siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcut. Üzerinde bulunan desen de ürüne farklı bir hava katmakta.

Üründe kullanılan yüksek teknoloji sayesinde  modern hatlar ve işlevsellik ürünün ilk olarak öne çıkan özellikleri arasında. Kaliteli ve şık bir mutfak masasına ve sandalyelere sahip olmak istiyorsanız bellonanın yeni sezon mutfak masa ve sandalye takımlarından olan elisa masa sandalye takımını mutlaka incelemelisiniz. Ürüne ait görselleri sayfamızdan inceleyebilir yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

2013 Yılının Göz Kamaştıran En Gözde Mutfak Tasarımları

Mutfaklar bayanlar tarafından özel ilgi ve alaka gösterilen mekanlar arasındadır. Yemek hazırlamak gibi gündelik işler için bayanların mutfaklarda harcadıkları vakit göz önüne alındığında bu hassasiyetin nedeni de gün yüzüne çıkmakta. Baylar için çok önemli olmasa da bayanlar için mutfakların görselliği oldukça önemli. Bu hassasiyeti göz önünde bulunduran firmalar ise birbirinden şık ve modern mutfak tasarımları ortaya koymakta. Mutfaların görsel tasarımlarını mutfak dolabı üretimi yapan firmalara kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Hazır bir tasarımı seçebileceğiniz gibi kendiniz de kafanıza göre  bir tasarım yaparak bunu uygulattırabilirsiniz. Modüler mutfak dolapları da zaman zaman bayanların oldukça hoşuna gitmekte. Mutfak tasarımları tercihlerinde  mutfağı maksimum kullanım alanı kalacak şekilde tasarlamak faydanıza olacaktır. Ayrıca 2013 yılında canlı renklerin dolaplarda sıklıkla tercih edilmekte.

Sayfamızda sizlere örnek teşkil etmesi açısından 2013 yılının en gözde, en modern ve en fonksiyonel mutfaklardan görselleri yayınlıyoruz. Bu görselleri siz de mutfağınızda uygulayabilirsiniz. Yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İstikbal Beyaz Mutfak Masası Takımı İle Şıklığı Bir Adım Önde Yaşayın

Şık ve modern mutfaklar hemen hemen bütün bayanların hayalini kurdukları seçeneklerdir. Şık mutfaklar dizayn etmenin pek çok püf noktası vardır. Bu noktalardan bir tanesi de doğru mobilya ve mutfak eşyası seçimidir. Özellikle mutfak masa ve sandalyeleri mutfakların görünüşlerini etkileyen en büyük unsurlardır. Özellikle spor eşyalardan hoşlanıyorsanız ve mutfaklarınız da bu şekilde dekorasyona uyumlu ise istikbal markası tarafından sunulan Moda masa sandalye seti çok hoşunuza gidecek.
Mutfak masa ve sandalyelerinde kullanılan spor tasarım ürüne farklı bir hava katmış. Metal ve derinin bileşiminden yola çıkılarak kombin bir şekilde yapılan tasarım oldukça şık ve bir o kadar da çağdaş bir hava yakalamış. Üründe kullanılan ince işçilik ve detaylar da ürünün kalite çıtasını oldukça yükseklere çıkarmış. Tasarım açısından ve dekoratif açıdan kullanılacağı mutfakların kesinlikle havasını değiştirecek bir ürün olarak müşterilerin beğenisine sunulmuş. Fiyat olarak da oldukça makul seviyede olan spor mutfak masası ve sandalyeleri mutlaka göz atılması gereken bir ürün. Siz de ucuz mutfak masası ve sandalyesi, kaliteli mutfak masası, spor mutfak masası,beyaz mutfak masası, farklı mutfak masası arıyorsanız mutlaka istikbale uğrayın.