arrow4 Comments
 1. Arlan
  Mar 11 - 03:37

  Huseyin Avni Kayral 11 Ekim 2011 13:01 Merhaba,Kapilariniz gorsel olraak hos ve sik ayrica belli bir kaliteyide yansitiyor.Tabiiki bunlarin yaninda fiat politikaniz da ayri bir onem arzediyor.Saygilarimla(0)(0)

 2. BEKİR ÜNLÜ
  Oca 07 - 12:23

  evimde kullanmakta olduğum pvc pencere kanadından soğuk hava gelmektedir.nasıl bir önlem alabilirim.

  • admin
   Oca 10 - 16:36

   PVC pencerelerin montajı esnasında hatalı yapılan bir işlem var ise bu gibi sıkıntılarla karşılaşılabilmektedir. Bir de zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak aşınmalar yaşanabilmektedir. Pvc pencereler için de plastik yapıştırmalı fitil uygulaması yapabilirsiniz. Eğer pvc doğramınız yeni ise ilgili firmaya durumu belirterek hatalı işlem veyahut arızalı malzeme var ise değişimini sağlayabilirsiniz. Kolay gelsin…

 3. Pimapen Tamiri
  Ağu 05 - 15:40

  Pimapen sistemlerine yapıştırmalı sünger veya fitil koyulmamasını öneririz.

  Pimapenleriniz soğuk alıyorsa, bunun nedeni mevcut açılan kanatlarınızın ayarlarının bozulmasından dolayı mevcut contaları sıkıştırmamasından kaynaklanır.

  Çözüm: Mevcut açılan pencerenizin kanat ayarının yapılması ve kilit karşılıklarının ayarlanması gerekmektedir.

  Diğer bir çözüm birçok pimapen kilit sistemlerinde yaz ve kış modları bulunmaktadır. Eğer mod kısmı yazlık modda kalmış ise soğuk hava alırsınız. Kış moduna cevrilmelidir.

  Pimapen pencerelerin üzerinde kullanılan contalar epdm contalardır. Epdm conta 20 ortalama dayanabilecek şekilde üretilir.

Yorum Yapın

Mobile Theme