Koltuk Takımı Arayıp Aklına Yatan Bir Model Bulamayanlara Öneri

Koltuk takımını yenilemeyi düşünenlerin pek çoğu kafasına göre bir model bulamamaktan yakınır. Özellikle de farklı olsun, kaliteli olsun ve kendine has bir duruşu olsun diyenler için koltuk takımı yenilemek oldukça zor bir iş haline gelebilmekte. İş bu hale geldikten sonra etraftan yardım almak ve birilerine fikir danışmak sizin için çıkış noktası olabilir.

Bellona her zaman olduğu gibi farklı koltuk modellerini müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Bellona, Mavenna koltuk takımı modeli tarz bir koltuk olarak karşımıza çıkıyor. Mavenna koltuk takımı asil ve bir o kadar da modern bir görünüme sahip. Pastel tonlardaki renkleri ile pek çok ortama uygun bir ürün. Mavenna koltuk takımında kullanılan  renkler, ürünün kumaş yapısı ve  modern dikişler ürüne farklı bir hava katmış.

Takımın en göze çarpan unsurlarından bir tanesi de ürünün mobilya yüzü. Modern dikiş yapısı ile birleştirilen ahşap desenli deri klapa uygulaması takımın modern yüzünü daha da ön plana çıkarırken, dileyenler için yemek odası ile de uyumu desteklemiş. Mavenna koltuk takımının modern görünümünün yanısıra fonksiyonelliği de beraberinde getirdiğini belirtelim. Modelin ikili ve üçlü ünitelerinde yatak olabilme özelliği sunulurken sandık özelliği de ürünü daha işlevsel hale getirmiş. Takımın berjerleri de yine modelin daha spor bir görünüm kazanmasına olanak sağlamış.

Yazımızın sonuna doğru da bellona mavenna koltuk takımının fiyatlarına değinelim. Fiyat hususu elbetteki pek çok kişi için önem arzetmekte. Ürünün peşin fiyatları şu şekilde listeleniyor. Mavenna Koltuk Takımı (3+2+Berjer) 6.250,00 TL,  Mavenna Koltuk Takımı (3+2+2 berjer ) 7.360,00 TL, Mavenna Koltuk Takımı (3+3+2 berjer) 7.754,006.97 TL.

Mavenna koltuk takımında dilerseniz takımın parçalarından dilediğinizi almanız mümkün. Siz de işlevsel, modern, kaliteli, konforlu ve uygun fiyatlı bir koltuk takımı arıyorsanız Bellonanın mavenna koltuk takımı modelini mutlaka yakından görmelisiniz. Ürün görsellerde hoşunuza gittiyse mutlaka en yakın Bellona mağazasına giderek ürünün kalitesini daha yakından hissetmenizi tavsiye ediyor, sizin ürün görselleriyle baş başa bırakıyoruz.