Banyolarınızda Birbirinden Şık ve Modern Aksesuarlara Yer Açın

Banyonuzun içini daha çekici hale getirmek için banyo aksesuarları mutlaka kullanılmalıdır. Bu aksesuarlar doğru seçildiklerinde hem banyodaki eşya ihtiyacınızı karşılayabilir hem de banyonuzun şıklığını tamamlamaya yardımcı olabilirler. Mesela banyoda sıvı sabun koyacağınız ekipmanı sadece sabunluk olsun diye değil de biraz daha görsel açıdan ilgi çekici farklı ürün seçebilirsiniz. Bu durum hem sabunluk ihtiyacınızı karşılamış olacak hem de banyonuzun dizaynında farklılık meydana getirecektir. Banyo aksesuarları öncelikle konforunuzu artırmak, banyonuzda kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlamak ve görsel açıdan zenginlik meydana getirmek için  tasarlanmış olmalıdır. Aynı zamanda tasarımcılar banyo aksesuarlarının modernliği yansıtan en önemli faktörlerden biri olduğu belirtmektedir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda banyo aksesuarları seçerken şu birkaç hatırlatmayı mutlaka aklınızda bulundurun. İlk olarak, banyo tasarımının öncelikle işlevsel olması gerektiğini unutmayın. Bu nedenle, gereksiz ekipmanlar ile banyoda yığılma olayını ortadan kaldırmış olursunuz. Piyasada çok cazip fiyat aralığında banyo aksesuarları sunulduğu aşikardır ancak  banyo stok alanı değildir. Yani görsel sırada banyo incelenmeli bu mekanı en iyi şekilde işlevselliği ön planda tutarak nasıl daha da modern bir hale getirebilirim” in cevabı aranmalıdır. Bu cevap aranırken aydınlatmadan aynaya, aynadan sabunluğa, sabunluktan kağıt havlu tutacağına varana kadar tüm ayrıntılar ince ince düşünülmelidir. Bu şekilde yapılacak bir dekorasyon size başarıyı ve şıklığı mutlaka getirecektir.

httpv://youtu.be/zCDR8xL9KE8

[nggallery id=97]

 

modern banyo dizaynı,banyo aksesuarları,kaliteli banyo aksesuarları,banyo dizaynları,banyo dekorasyonu,banyo dizayn edilirken,banyoda düzen,düzenli banyo dekorasyonu,banyo dekorasyonu nasıl yapılmalıdır,şık ve modern banyolar,modern banyo örnekleri,modern banyolarda dikkat edilmesi gerekenler,banyo dekorasyon püf noktaları,banyo dekorasyon fikirleri,farklı banyolar nasıl dekore edilir,banyo dekore ederken,banyo dizayn fikirleri,yeni banyo dizaynları,en güzel banyo dizaynı nasıl olur,banyolarda dikkat edilmesi gerekenler,banyolar nasıl düzenlenmeli,banyo dekorasyonları,modern banyo fikirleri,şık ve modern banyo örnekleri,

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
 • banyo aksesuarları
 • banyo nasıl dizayn edilir

Banyo Aydınlatma Sistemi Dizaynı

Banyolar işlevleri ve tüm aile fertlerinin ortak kullanımında olmaları nedeniyle evlerin  en özel yerleşim alanlarından biridir.
Banyo dizaynına doğru yaklaşırsak, o bütün ev dizaynına ilham kaynağı olabilir,  bu nedenle kişisel açıdan  yapılacak banyo aydınlatmasını  dikkate almak gereklidir. Bu konuda bazı genel kurallar ve banyo aydınlatma organize ipuçları size büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Banyo aydınlatma seçerken göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey, onun işlevinin ve rolünün tam olarak ne olacağıdır. Aydınlatılacak bölgeler kullanım ihtiyacınıza göre  ışığın tüm bölgeyi aydınlatan özellikli veya belirli bir alanı aydınlatacak özellikte yapılması gerekir. Asılı ışıklar yaygın olarak bulunmakta ve kullanılmaktadır. Bunun yanısıra duvar aplikleri de bölgesel aydınlatmalarda yerinde bir seçim olabilir. Ürün seçiminde pek çok farklı renk, tasarım ve stiller beğeninize sunuluyor.   Duvar lambaları yeterince güçlü ve dengeli bir aydınlatma sunan, kolaylıkla her yerde uygulanabilir dekorasyon ürünleridir. Banyo aydınlatma aynaları ve banyo aydınlatma sistemleri son zamanlarda çok popüler hale gelmiştir. Bu sayede banyonuzu yeterince pratik ve kişisel hijyen açısından günlük bakımı daha kolay ve keyifli hale getirebilirsiniz.
Banyonuzda parlak ışık seçeneklerini kullanmak  harika bir tasarım fikri olabilir. Son olarak banyo aydınlatma armatürleri, diğer alanlarda kullanılan çok daha spesifik gereksinimleri olduğunu vurgulamak gerekir. Bu yerler, nem oranı yüksek olması nedeniyle  yüksek bir koruma seviyesine sahip ürünleri satın almanız oldukça faydalı. İyi seçilmiş banyo armatürleri ve aydınlatma lambaları sayesinde  çok zarif ve şık banyolara sahip olabilirsiniz. Yani sadece, cesaretle hareket ve hayal gücünüzü birleştirin ve eviniz için harikalar ortaya çıkarın.
[nggallery id=49]
Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
 • banyo aydınlatma
 • banyo aydınlatma ürünleri modelleri
 • banyo aydinlatma armatürleri
 • banyo aydınlatma armatürü
 • banyo aydınlatması

Modern Banyolar İçin Paspas Modelleri

Ev eşyalarınızı seçerken şık, pratik ve yeni ürünleri tercih ediyorsanız, limango’nun My Home kampanyası sizin için doğru adreslerden biri. Banyonuza yeni dokunuşlarda bulunacak paspastan seramik setlerine kadar her türlü tekstil ürünü ve aksesuarları tek bir kampanyada toplayan limango, birbirinden şık tasarımları evlerinize taşıyor.

HEMEN SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

[imagebrowser id=1]

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
 • modern banyo paspasları
 • yuvarlak banyo paspasları
 • yuvarlak banyo paspası
 • ucuz banyo paspasları
 • modern paspas modelleri