Örgü BanyoTakımları İle Kendi Tarzınızı Kendiniz Oluşturun

Banyolarınızda farklı ürünlere yer vererek banyolarınıza farklı bir şıklık katmak istiyorsanız işte sizler için muhteşem bir seçenek. Örgü  banyo takımları ile banyolarınızı baştan ayağa değiştirebilirsiniz. Bu sayede başka hiç kimsede olmayan sadece size ait bir banyo takımının sahibi olacaksınız. Hatta yeterli el becerisine sahip iseniz örneklerden yararlanarak istediğiniz modelde ve istediğiniz renkteki banyo takımını kendiniz kolaylıkla örebilir, evinize gelen misafirleri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Böylece örgü banyo takımına yüksek fiyatlar ödemek yerine çok ucuz fiyata örgü banyo takımı sahibi olabilirsiniz. Modellere gelince; çiçekli banyo takımları, resimli banyo takımları, işlemeli banyo takımları, saten banyo takımları, dantelli banyo takımları gibi aklınıza gelen tüm modelleri elinizde beceriniz dahilinde örebilirsiniz. Sayfamızdaki örgü banyo paspası, örgü klozet kapağı örtüsü, örgü tuvalet kağıdı tutucusu gibi modellerin görselleri size ilham verebilir.
Kısacası benim banyomda kullanacağım banyo takımı şık olmalı, kaliteli olmalı, farklı olmalı, aynı zamanda da ucuz olmalı diyorsanız örgü banyo takımı seçeneğini mutlaka gözden geçirmelisiniz. Örgü banyo takımlarına ilişkin görselleri sayfamızdan izleyebilir yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :

  • örgü banyo paspası yapımı
  • banyo paspasi nasil örülür
  • örgü modelleri
  • banyo paspası nasıl yapılır

Güzel ve Kullanışlı Aksesuar Banyo Halıları

Halı ve paspaslar geçmişten günümüze evlerin her köşesinde en büyük dekorasyon ürünleri olmayı başarmıştır. Şimdilerde ise halı ve paspaslar banyolarımızdaki yerlerini çoktan almış durumda. Banyonuzun şekline ve dekorasyonuna uygun olan banyo paspası ve halıları mükemmel bir şıklığın tamamlayıcı unsurları konumundadır. Tıpkı salonlarda ve evin diğer yaşam alanlarında olduğu gibi banyoda da oldukça fazla zaman geçirilmekte ayrıca temizlik ve hijyen gibi ihtiyaçlarımızı da banyolarda gidermekteyiz. Belkide zamanımızda banyo halı ve paspaslarının artan bir ilgiye mağruz kalmasının en büyük nedeni  de bu olabilir. Bu kullanışlı aksesuarlar soğuk zemine temas hissini gidermekte, mükemmel bir şekilde sizi koruyacak ve hatta bazı gelişmiş modelleri ile  ayak masajı ihtiyacınızı bile karşılayacaktır. Rahatlatıcı, güzel ve uzun bir duşun arkasından sıcaklık, rahatlık hissi ve masaj etkisi ile duşunuzu tamamlamanın ne kadar güzel birşey olduğunu bir düşünün.Bu ürünlerin seçiminde en önemli kombinasyonu mobilya, aydınlatma, duvar ve zemin fayans rengi ile banyonuzun şekline ve yapısına uygun ürünleri seçmekle yakalayabilirsiniz.

[slideshow id=50]
Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
  • şık banyo paspasları
  • büyük banyo halıları
  • yuvarlak banyo halıları
  • banyo için yuvarlak halı