2014 Çilek Mobilya Bebek Odası Modelleri

Çilek mobilya özellikle çocuk ve gençlere yönelik mobilya tasarımları ile öne çıkmış köklü markalardan bir tanesi. Çilek mobilyanın ürettiği bebek odaları şık ve modern görünümün yanı sıra sağlamlığı ile de sizlere uzun vadeli bir kullanım vadetmekte. Özellikle afacan bebeklerin ve çocukların her türlü eziyetine göğüs gerebilecek nitelikteki ürünler yavrularınızın sağlığını da koruyacak özelliklere sahiptir. 2014 yılı çilek mobilyanın yeni sezon bebek odası mobilyaları arasında yer alan Natura Baby modeli dikkat çekici modellerden. Üründeki sade şıklık göz kamaştırıcı olarak nitelendirilebilir. Ürünün çok fonksiyonlu tasarımı sayesinde bebeğinizin kıyafetleri için gerek duyduğunuz yer ihtiyacına fazlasıyla akılcıl çözümler sunması hoşunuza gidecek. Ayrıca natura baby modelindeki simetrik ve yuvarlak detaylar üründeki dikkat çeken özelliklerden.

Siz de yeni yılda bebeğinize yeni bir oda hazırlamak istiyorsanız, hem fonksiyonel hem de modern olsun diyorsanız Çilek mobilyanın Natura Baby bebek odası modeline mutlaka göz atmalısınız. Üründeki farklılık sizi de mutlaka saracaktır. Ürüne ait tarafımızca derlenen görselleri sayfamızdan inceleyebilir, yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bebek Odası Tasarım Fikirleri

Bebek bekleyen bir ebeveyn olmanın eğlenceli ve heyecan verici yanlarından biri de bebeğinizin yatak odası için farklı tasarımlar planlamaktır. Bu iş sandığınız kadar kolay olmayabilir. Profesyonel bir tasarımcıdan yardım alabileceğiniz gibi kendinizde yazımız yardımı ile bebeğinizin odasını pekala planlayabilirsiniz. Öncelikle ne istediğinizi tam olarak belirlemelisiniz. Kreşleri gezmeniz farklı  tema fikirleri edinmenizi sağlayarak, hangi aşamasında olursanız olun  çocuğunuz için mükemmel bir bebek odası tasarlamanız konusunda size yardımcı olacaktır. Öncelikle odanızı tasarlamak için bir renk seçin.  Renklerin farklı tonları ile oynayabilirsiniz. Mor kullanmak istiyorsanız Örneğin, lila, erik ve lavanta ile süsleyin. Bebek odasının duvarlarını düz bir renkle boyayabilirsiniz veya sizin temanızı oluşturmak için çizgili veya puantiyeler de kullanabilirsiniz. Uygulamada mavi, yeşil ve kahverengi olarak iki ya da üç ayrı renk de seçebilirsiniz. Renkli bir tema seçmeniz odanızı istediğiniz yönde (hayvan teması, spor teması, karakter teması) herhangi bir şekilde dekore sağlar. Tema için duvarlara yapıştıracağınız farklı stickerları veyahut kendi boyayacağınız resim kalıplarını kullanabilirsiniz.  Dekorasyon ve mobilya renk şeması ile eşleşen her şey olabilir. Ayrıca bebeğinizin odasında canlı ve zıt renkleri tercih etmeniz bebeğinizin küçük yaşlarda daha çok ilgisini çekecektir.

[nggallery id=48]

 

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
  • çocuk odası tasarımları