Mobilya Dolap Kapaklarının Tamiri Veya Değişimi Mümkün müdür

Evlerimizde mutfak dolapları, vestiyerler, çocuk odası takımları, yatak odası takımları ve daha pek çok mobilya zaman içerisinde aşınmakta. Kullanıma bağlı olarak en fazla yıpranan parçalar kuşkusuz kapaklar. Sürekli açıp kapanan ve bir yerlere temas ederek aşınan dolap kapakları zaman içerisinde yıpranmakta ve kötü bir görüntü oluşturmaktadır. Bu kötü görüntüden kurtulmanın tek yolu mobilyaların değişim değildir kuşkusuz.

Öncelikle eve getireceğiniz mobilya ustasına dolaplarınızın kasalarının sağlamlığını tespit ettirdikten sonra yeni kapak üretinin ardından uygun kapak bileşenlerinin montajı yapılabilir. Mobilyalarda sadece kapak değişiminin yapılması maliyeti epey düşürecektir. Özellikle modern kapaklar dolaplarınızın çehresini tamamen değiştirecektir. Siz de bu sayede daha uygun maliyete mobilya dolap kapaklarınızı ve dolap kulplarını değiştirerek mobilyalarınızı yenilemiş olacaksınız. Kolay gelsin.

mobilya-dolap-kapak-degisimi

Küçük Mutfaklar İçin Birkaç Öneri

Hangi kadın büyük bir mutfak hayal etmez ki?  Kullanacağı tüm elektronik cihazların kendi yerlerine yanyana olması çok büyük bir rahatlık sağlardı. Ama maalesef, hiç kimse her istediğine sahip olamıyor. Ancak elinizde olanı doğru kullanmak sizin elinizde. Yani küçük olan mutfağınızı doğru düzenler, ve doğru yerleşim sağlarsanız daha rahat edersiniz. Mesela mutfağınız küçük ise eşyaları asmak tava, kevgir vs. bu çok uygun olur. Ayrıca koridorunuz uygun ise buzdolabınızı mutfağa yakın olan kısma koymanız  size büyük bir hareket alanı sağlayacaktır. Mutfağınızın duvarlarına yaptıracağınız ekstra dolaplar da mutfak eşyalarınızı saklamakta size büyük avantaj sağlayacaktır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Yukarıdaki örneklerden yola çıkarak siz de kendi mutfağınıza has tarzınızı ortaya çıkarabilir, başkalarını keni mutfağınıza hayran bırakabilirsiniz.
Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
  • küçük mutfaklar
  • küçük mutfak