İstikbal’de Klasik Koltuk Takımları Bir Başka Güzel

Klasik koltuk takımları gelişen ve değişen çağa rağmen hala revaçta. Teknik yapı itibariyle genel bir değişim söz konusu olsa da nostaljik koltuk takımları hala pek çok kişi tarafından beğenilerek kullanılmakta. İstikbal markasında da bu yönde ürünler mevcut. İstikbal tarafından yeni sunulan Barok koltuk takımı size nostaljiyi yaşatmaya hazırlanıyor. Görünüm itibariyle klasik bir koltuk takımı havası veren ürün, kullanılan kumaş yapısı ile kullanıcısını memnun edeceğe benziyor. Barok koltuk takımının ahşap bölümlerinde kullanılan gümüş renkli ince detaylar ürünün şıklığına şıklık katmakta.

Bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve iki adet berjerden oluşan istikbal barok koltuk takımı klasik görüntüsü ve sağlam yapısı ile göz dolduruyor. Siz de evinizde klasik görünümlü koltuklar bulunsun istiyorsanız istikbal barok koltuk takımını mutlaka incelemelisiniz. Ürüne ilişkin derlediğimiz görselleri sayfamızdan inceleyebilir yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İstikbal City Life Şık Yemek Odası Takımı

İstikbal markası salonlarınız için lüks ve modern bir ürününü daha piyasaya sunmuş durumda. Kristal Yemek Odası takımı beyazın asaleti ve üzerine işlenmiş taşların şıklığı ile salonunuza farklı bir hava katacak gibi görünüyor. Bunun yanısıra kaliteli deriden imal edilmiş desenli sandalyeler de takımın en büyük tamamlayıcı unsurlarından. Hepsi bir araya getirildiğinde Kristal Yemek odası takımı siz ve salonunuz için muhteşem bir seçenek.

[nggallery id=61]

Şık ve Çağdaş Tv Koltukları

Televizyon karşısına uzanarak vakit geçirmeyi ve dinlenmeyi hangimiz sevmez ki. Modern yaşamın yeni trendi olarak görülen ve hızla hayatımızdaki yerini alan tv koltukları sayesinde artık televizyon karşısında vakit geçirmek daha rahat ve daha eğlenceli. İstikbal mobilya tarafından üretilen birbirinden şık ve çağdaş çizgilere sahip televizyon koltukları hayatınıza ayrı bir renk katmaya aday gözüküyor. Artık koltuğunuz olmadan tv karşısında oturmak istemeyeceksiniz. Rahatlık sizin de hakkınız.

[imagebrowser id=39]

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
  • acilir tekli koltuk
  • ucuz tv koltukları
  • ucuz tv koltuğu
  • en ucuz tv koltuğu
  • tv koltuğu en ucuz

Bahçe Masa Takımı İle Bahçenizin Havasını Değiştirin

Bahçelere ve teraslara kendimizi attığımız şu sıcak yaz günlerinde içinizi açacak bir masa takımı sahibi olmanın tam zamanı. İstikbalin kalitesi ve beyazın görselliği bir araya getirilerek oluşturulmuş flowers masa takımı bahçenize ve teraslarınıza çok yakışacak. Siz de teras ve bahçelerinize yeni bir soluk getirmek isterseniz beyazın sadeliğinden mutlaka faydalanmalısınız.

[imagebrowser id=31]

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
  • bahce masalari
  • balkon masaları
  • balkon masa sandalye