2015 İstikbal Yeni Model Köşe Takımları

Köşe takımları her sezon revaçta olan ürünler arasında. Kullanışlılık ve modern görünüş, köşe takımlarını liste başı yapan unsurlardan sadece bir kaçı. Mobilya tasarımlarında modern çağın getirdiği taleplere paralel yönde gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Gerek tasarımlarda gerekse kullanılan malzemelerde gelişmeleri yakından görmek mümkün. Mobilya üretiminde ve satışında başı çeken markalardan olan İstikbal’de yeni sezonda birbirinden farklı köşe takımları ile müşterilerinin karşısında. Bu yazımızda istikbal markasının carla model köşe takımı ile palace model köşe takımını incelemeye aldık.

İstikbalin her iki köşe takımında da modern çizgiler hakim. 2015 yılı yeni sezon ürünleri arasında bulunan palace köşe takımı, tüm zarafeti ve şıklığı ile müşterilerini beklemekte. Açık rengi ile asaleti temsil ederken renkli berjeri ile eğlenceli bir havaya bürünmüş adeta. Carla köşe takımında kullanılan mavi renk özellikle hareketi sevenler için düşünülmüş. Spor tarz köşe takımı arayanlar için de yine istikbal carla köşe takımı tercih edilebilir. Köşe takımlarında kullanılan sandık sistemi ise oldukça başarılı. Olduğu yerde hareket ettirmeden açılabilirlikleri sayesinde misafir ağırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İstikbal markasının carla ve palace köşe takımlarına ilişkin görselleri alt bölümde bulabilirsiniz. Güncel fiyat bilgisi için lütfen istikbal.com.tr ‘ye göz atın.

Farklı Tarzlara Farklı Ürünler Şık Köşe Takımları

Herkesin yaşam alını birbirinin aynı olmadığı gibi tarzları ve ihtiyaçları da farklıdır. Kimisi kullanışlı modelleri tercih ederken kimisi de hem kullanışlı hem de modern olsun isteyebilir. Farklı tercihler peşinde koşanlar için köşe takımları oldukça farklı ürünlerdir. Alışılmışın dışında kıvrımları, konforu ve görümü ile köşe takımları farklı tasarım arayanların oldukça ilgisini çekmekte. Alfemo markasının marion modeli de görülmeye değer bir ürün. Farklı tarz oluşturmak istiyorsanız ürün mutlaka sizin de ilginizi çekecek. Markanın kalitesi, güvencesi ve uygun fiyatı göz önüne alındığında tercih edilebilirliği oldukça artmakta. Ürünün internet sayfasındaki satış fiyatı  2.943,00 TL olup opsiyonel olarak köşe takımının haricindeki diğer eklenti eşyaları da ayrıca satın alabilirsiniz. Ürün görsellerini sayfamızdan inceleyebirsiniz.(Not: Ürün fiyatı yazının yayınlanma tarihindeki fiyat olup fiyat farklılık gösterebilir. Ürünün gerçek fiyatını bayilerden veya internet sitesinden teyit edebilirsiniz.)

Bu Yazı İçin Yapılan Aramalar :
  • köşe takımları
  • alfemo köşe takımları 2012 fiyatları