2018 İstikbal Goldie Banklı Mutfak Masası Fiyatları

2018 yılı mutfaklar açısından yine pek çok farklı mobilya modelinin, mutfak masası setlerinin piyasaya sunulduğu bir yıl.  Pek çok marka tarafından göz kamaştırıcı güzellikte mutfak masası, müşterilerin beğenilerine sunuluyor. Bu yılın dikkat çeken ve trend yapan mutfak ürünleri arasında banklı mutfak masası setleri yer almakta. Her daim çarpıcı tasarımlarla müşterilerini etkilemeyi başaran İstikbal ise, Goldie banklı mutfak masası modeli ile yine trende uygun, oldukça şık bir modelini müşterilerinin tercih listesinin ilk sıralarına ekletmeyi başarıyor.

Goldie Banklı mutfak masası özellikle banklı mutfak masası modeli arayanlar için farklı ve gözde bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Goldie banklı mutfak masasının lükens ayak tasarımı ve parlak mobilya yapısı mutfakların parlamasını sağlıyor. Üründe mavi ve pudra olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcut. İki rengin de oldukça göz alıcı olduğunu hemen söyleyelim. Bu sette istikbal, bir masa, iki sandalye bir sırtlı bank ve bir de sırtsız bankı set içerisine dahil etmiş. Ancak dilerseniz bayilere gittiğinizde bank seçeneklerini rahatlıkla değiştirebilirsiniz, zira setin parça fiyatları ayrı ayrı.

İnternette 2018 için ucuz mutfak masası seti arayan pek çok kişi mevcut. Ancak ucuz ürünlerde uzun süreli kullanımın pek mümkün olamayacağını hemen belirtelim. Özellikle uzun süreli, keyifli ve sorunsuz bir mutfak seti arıyorsanız İstikbal’e mutlaka uğramanızı tavsiye ederiz. Özellikle banklı bir mutfak masası seti satın alma fikriniz var ise İstikbal Goldie modeline yakından bakmanızı öneririz.

2018 yılının banklı mutfak masası setleri arasında istikbal goldie modelinin sıklıkla tercih edildiğini söyleyelim. Bu modelin kaliteli kumaş yapısı, parlak mobilya yapısı ve temperli cam masa kaplaması ürünün öne çıkan özelliklerinden. Günümüz modern mobilya tasarımlarının tüm özelliklerini üzerinde taşıyan goldie, üzerinde uzun yıllar vakit geçirip keyif alabileceğiniz bir ürün olarak öne çıkıyor.

Goldie mutfak masası seti iki farklı kombinasyondan oluşmakta. Dilerseniz bir masa dört sandalye şeklinde, dilerseniz bir masa, 2 sandalye, bir sırtlı bank, bir de sırtsız bank şeklinde tercih edebilirsiniz. İstikbal goldie banklı setin peşin liste fiyatı 2.099,00 TL iken sandalyeli setin fiyatı ise 1.687,00 TL olarak müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.