Mondi Venita Koltuk Takımı İle Evinizin Şıklığın Bir Adım İleri Taşıyın

Türkiye’nin en şık ev mobilyalarını üreten markalardan bir tanesi olarak adından sıkça söz ettiren Mondi, yeni modelleri ile evlere şıklık katmaya devam ediyor. Venita koltuk takımı ile oldukça şık bir koltuk takımı modeline daha imza atan mondi şık, sağlığa zarar vermeyen malzeme kullanımı, üst düzey konfor ve rahatlık, temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklar ve geniş aileler için yatak olabilme özelliği gibi pek çok ayrıntıyı bir arada sunuyor.

Mondi venita koltuk takımında ise çeşitli renk seçenekleri mevcut. Beğendiğiniz ürünü evinize alarak rahatlığın ve konforun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Venita koltuk takımında kullanılan modern çizgilerin yanısıra kullanılan soft renklerin çiçek desenlerine olan yansımaları oldukça hoş.

Venita koltuk takımına uygun bir halı seçimi ile odanızın şıklığına tavan yaptırabilirsiniz. Mondi venita koltuk takımının fiyat listesi ise alacağınız parça sayısına göre değişkenlik göstermekte. Detaylı fiyat listesi için mondi.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.